Co na to psychologia zarządzania? Zapowiedź rozmowy.

7 maja 2020

Pomimo, że gospodarka przechodzi etap odmrażania to przynosi to społeczeństwu coraz to nowsze dylematy, kłopoty i problemy. Tak możemy podsumować kolejny dzień dyżuru w pomocy psychologicznej. Jeszcze na początku kwietnia kiedy udzielaliśmy mediom odpowiedzi na pytanie: "Czy dzwonią do Was ludzie, którzy utracili pracę?" Odpowiedź była, że takich telefonów nie otrzymujemy. Dziś jest już inna. Nie tylko dzwonicie do nas z zagrożeniem utraty pracy, po utracie pracy ale również rozmawiamy o topniejących, przez lata wypracowanych przez Was oszczędnościach. Czasem w videorozmowie widzimy płynące łzy po policzkach, a na twarzy malujące się przygnębienie i Wasze smutne oczy.

Niektórzy z Was mówią :"Chyba przyjdzie czas zamknąć ten etap w moim życiu". Mówicie to jeszcze z żalem ale jakbyście czuli, że to nadchodzi. ...

Będąc z Wami w Waszych historiach pomyśleliśmy, że do rozmowy zaprosimy kogoś z obszaru psychologii biznesu. Padło na Agnieszkę. Agnieszka Drzewiecka ukończyła psychologię zarządzania i na co dzień pracuje z procesami rozwoju zawodowego i biznesu. Nagranie z rozmowy oraz artykuł wkrótce!

phone-handset